WOLF automobilinė alyva

wolf-oil-corporations

Laikas, greitis, tikslumas ir galia – visi kartu jūsų automobilio variklyje. Standartus laužanti Wolf alyva – maksimaliam variklio efektyvumui. Jei reikia užtikrintumo, neprivalote būti ralio pilotu, kad mėgautumėtės pirmaujančiomis technologijomis.

Ar žinote, kodėl patvirtinimai ir specifikacijos turi tokią didelę reikšmę alyvos pramonėje?

Perskaitykite šį straipsnį, norėdami sužinoti daugiau apie patvirtinimus ir specifikacijas!

  1. PATVIRTINIMAS – KOKYBĖS ĮRODYMAS

Alyvos gamintojai gali teigti, jog jo tiekiamas produktas atitinka visas specifikacijas, kai yra įrodyta, jog produktas atitinka tam tikrus reikalavimus.

Šie reikalavimai apima visas saugumo savybes, kurias tepimo reikalaujančių dalių gamintojai laiko gyvybiškai svarbiomis. Jeigu gamintojas vienai iš savo alyvų pageidauja gauti oficialų pirminės įrangos gamintojų (OEM) patvirtinimą, jis turi padaryti daug daugiau nei tiesiog atitikti tam tikrą kriterijų skaičių. Dažnai gamintojai nustato papildomas taisykles, susijusias su formule arba alyvos gaminimo procesu, po kurio alyva turi praeiti brangius ir griežtus bandymus. Tai reiškia, kad alyva, turinti tokį patvirtinimą, išlaikė visus šiuos bandymus, o jūs esate užtikrinti, jog teikiate aukščiausio lygio paslaugas naudodami aukščiausios kokybės alyvą. Puikus produkto pavyzdys galėtų būti mūsų OFFICIALTECH 5W30 C3. Ši išskirtinė variklio alyva gavo 7 skirtingus OEM patvirtinimus iš 4 skirtingų gamintojų.

Europos automobilių gamintojų asociacija (ACEA): C3-16 API: 5N/CF
BMW:Patvirtinimas LONGLIFE-04 GM: Patvirtinimas dexos2
BMW:Patvirtinimas 229.51 MB: Patvirtinimas 229.52 VW: Patvirtinimas 502 00 VW: Patvirtinimas 505 00 VW:Patvirtinimas 505 01
Prastai informuoti automobilių remonto dirbtuvių savininkai servise esančiam automobiliui alyvą dažniausiai renkasi vien tik pagal klampumą.
Prastai informuoti automobilių remonto dirbtuvių savininkai servise esančiam automobiliui alyvą dažniausiai renkasi vien tik pagal klampumą.

wolf
  1. VIEN KLAMPUMO NEPAKANKA

Deja, vien tik klampumo klasė negali garantuoti taip trokštamos naudos! Gamintojų nurodytos specifikacijos apima ne tik klampumo klases, bet ir kitas reikalingas apsaugines savybes. Toks reikalavimų diapazonas leidžia gamintojams tiksliai patarti, kokią alyvą jums reikia pasirinkti, siekiant optimaliai apsaugoti kiekvieną dalį.

  1. ACEA IR API NEATITINKA NAUJAUSIŲ TECHNOLOGIJŲ

Toks remonto dirbtuvių savininkas, kuris atkreipia dėmesį vien tik į ACEA ir API alyvų kategorijas, savo kasdienėje alyvos keitimo praktikoje gali susidurti su problemomis. Tiesa pasakius, šios kategorijos yra puikūs alyvos tepimo galimybių indikatoriai, bet jie neapima visų reikalaujamų apsauginių savybių, kurias nurodė pirminiai įrangos gamintojai.

Mūsų WOLF OFFICIALTECH 0W20 MS-MFE yra puikus to pavyzdys. Kai kurie naujausi Mercedes-Benz varikliai remiasi produktu, turinčiu 229.71 specifikacija, o šis produktas, be visų kitų, turi ir šį patvirtinimą! Ši alyva taip pat klasifikuojama kaip ACEA C5-16 variklio alyva, o tai reiškia, jog ji visuomet atitinka ACEA kategorijos ir MB 229.71 specifikacijos aukščiausius reikalavimus. Naudodami bet kokią ACEA C5-16 alyvą, jūs negalite aptarnauti tokio variklio, kuriam būtina MB 229.71 specifikaciją. WOLF OFFICIALTECFI0W20 MS-MFE yra vienintelė tinkama variklio alyva.

ACEA C5-16 versus MB 229.71 approved WOLF OFFICIALTECH 0W20 MS-MFE

ACEA: C5-16            — MB 229.71 approved WOLF OFFICIALTECH 0W20 MS-MFE

Soot thickening

  1. NAUJAUSIŲ TECHNOLOGIJŲ APSAUGA

Naujai projektuojami varikliai turi naujų poreikių, taip pat nuolat griežtėja reikalavimai variklių alyvos specifikacijoms. Puikus to pavyzdys yra naujųjų GDI (tiesioginio benzino įpurškimo) variklių pristatymas. Šie varikliai suteikia degalų taupymo naudą, tačiau yra ir jų tamsioji pusė. Kai juose naudojama tokia alyva, gali įvykti uždegimo pertrūkiai (ankstyvas degimas esant mažiems variklio sūkiams (LSPI)), o variklis gali visiškai sugesti. Alyvos, siūlančios tam tikrą atsparumą LSPI, naudojimas yra vienintelis būdas apsaugoti itin naują variklių technologiją. Visai neseniai į Wolf gamą įtraukėme kelias naujas API SN Plus variklio alyvas. Ši kategorija apima GDI variklių, kurie yra jautrūs LSPI, poreikius ir leidžia mūsų API SN Plus alyvoms tapti būtinu atributu kiekviename automobilių remonto servise.

Wolf ambicijos – pasiekti, jog kiekvienas automobilių remonto servisas galėtų pasiūlyti geriausias paslaugas. Šis asortimentas toks platus, jog jame galite rasti daugumą alyvų, naudojamų lengvuosiuose automobiliuose, sunkvežimiuose, autobusuose bei mažuose laivuose… Kiekvieno produkto patvirtinimus ir specifikacijas galite rasti specialiuose produkto tinklapiuose arba TDS.

Mūsų tikslas – padėti kiekvienam klientui lengvai rasti tinkamiausią alyvą jo automobiliui, ir būtent tam mes sukūrėme produkto paieškos įrankį. Tiesiog pasirinkite automobilį ir gausite aiškią ataskaitą, kurioje matysite visas tinkamas alyvas. Ši išmanioji sistema rezultatus gauna palygindama jūsų automobilio specifikacijas su mūsų produktų specifikacijomis, o tai jums leidžia visuomet pasirinkti tinkamiausią alyvą.