VILNIUJE – nauja automobilių dalių parduotuvė

vilniaus-eoltas

NAUJININKŲ TRANSFORMACIJĄ PASIVIJO AUTOMOBILININKAI

Vieni iš pirmųjų atnaujintame verslo komplekse „T parkas“ įsikūrė UAB „Vilniaus Eoltas“. įmonė čia atidarė daugiau nei 1100 kv/m prekybos centrą, kuriame jau dabar – apie 80 tūkst. skirtingų prekių pozicijų, o automobilių detalių asortimentas bus nuolat plečiamas. Tai didžiausia bendrovės parduotuvė, itin susisiekimui patogioje sostinės vietoje – arti miesto centras, pietinis aplinkkelis, kiti svarbūs infrastruktūros objektai.

Parduotuvės patalpose, Dariaus ir Girėno g. 2, kadaise veikė „Vilniaus taksi parkas“, kuriame darbavosi vieni iš geriausių savo srities specialistų autošaltkalviai, detalių tiekėjai, inžinieriai. Jie aptarnaudavo tik taksi „Moskvič“ ir „Volga“ markės – automobilius. Dabar čia – modernus „EOLTO“ prekybos centras.

„Ypatingą dėmesį skiriame verslo klientų aptarnavimui. Atvykusiems į parduotuvę esame įdiegę eilės rezervavimo sistemą, su kurios pagalba klientai gali pasirinkti, ar jiems reikalinga konsultanto pagalba: tada nukreipiami pas profesionalius pardavėjus; jei reikalingas tik prekių atsiėmimas, tada prioriteto tvarka klientui perduodamos jau paruoštos detalės. Taip pat esame sukūrę labai patogią ir informatyvią B2B platformą tiems klientams, kurie prekes užsakinėja iš savo darbo vietos. Šios programos dėka mūsų klientai gali planuoti darbo laiką ir efektyviai organizuoti savo veiklos procesus, neišvykdami iš darbovietės. O mūsų logistikos pagalba prekės pristatomos per 15 min. – 1,5 val., priklausomai nuo to, kiek klientas nutolęs nuo mūsų prekybos centro. Kiekvienam klientui siūlome konkurencingą kainodarą, atidėto mokėjimo sąlygas, nuolat kviečiame kelti kvalifikaciją organizuojamuose seminaruose, taikome motyvacines programas. Ypatingą dėmesį skiriame prekių kokybei“, – sako UAB „Vilniaus Eoltas“ direktorius Valdemaras Skėrys.

Į legendinio, dar 1974 m. pastatyto, garažų komplekso atnaujinimą investuota apie 4 mln. Eur. „EOLTO“ komanda tiki, jog parduotuvė per gana trumpą laiką taps vilniečių vairuotojų mėgstamiausia apsipirkimo vieta – pirkėjų patogumui įrengta daugiau nei 200 parkavimo vietų prie parduotuvės ir ant pastato stogo. įmonės pagrindinis tikslas – patenkinti klientų lūkesčius.

„EOLTO“ parduotuvėse Vilniuje – 80 tūkstančių skirtingų prekių pozicijų. O tų prekių, kurių nėra, pristatymas iš centrinio sandėlio neužtrunka daugiau nei 1 d. Be to, bendrovė naudojasi modernia užsakymo programa TecCom, kuri sujungta tiesiogiai su daugeliu autodetalių gamintojų ir tiekėjų Vakarų Europoje. Sistema leidžia per 3 – 5 dienas pasiūlyti net virš 1 mln. skirtingų prekių.

„Tiek verslo klientams, tiek bet kuriam automobilio vairuotojui taip pat yra įrengta ir virš 200 kv/m savitarnos zona, kurioje gerai žinomų prekinių ženklų produktai: nuo valytuvų, lempučių, įrankių iki automobilio švaros priežiūros priemonių ir aksesuarų. Šis mūsų naujas prekybos centras puikiai atitinka mūsų strateginį požiūrį – VISKAS AUTOMOBILIUI„, – naujos parduotuvės pliusus vardija Vilniaus regiono vadovas.

Pastatas, kuriame duris jau atvėrė naujoji „EOLTO“ parduotuvė, iki šiol pelnytai laikomas vienu iš Naujininkų simbolių. Šis didžiulis atnaujintas kompleksas matomas praktiškai iš visų mikrorajono pakraščių, o nuo jo aikštelės – pati nuostabiausia, dar mažai kieno atrasta, Vilniaus naujamiesčio panorama.