Saugios senjorų kelionės

Mūsų serviso meistrai atliko techninę patikrą transporto priemonėms, kuriomis kiekvieną dieną naudojasi apie du šimtus „Kauno Panemunės socialinės globos namų“ ir „Kauno kartų namų“ globotinių.

“Dalintis gerumu prieš didžiąsias metų šventes – būtina. Juk tokios akcijos turi grįžtamąjį ryšį. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie kilnaus dalyko – suteikti galimybę pagyvenusio amžiaus žmonės pakeliauti ir svarbiausia tai padaryti saugiai. Dabar patikrinti automobiliai tikrai patikimi. Mūsų serviso darbuotojai taip pat maloniai sutiko prisidėti prie iniciatyvos – visiems smagu dalintis gerumu ir puikiomis nuotaikomis”, – kalbėjo Deividas Ramanauskas, automobilių remonto centro vadovas.

Savo srities profesionalai patikrino visus būtiniausius transporto priemonių agregatus, diržus, atliko važiuoklės diagnostiką. Abejonių kėlusios detalės buvo pakeistos naujomis.

„Prieš šventes tokioms įstaigoms kaip mūsų daug ko trūksta – finansai riboti. Automobilių priežiūra – labai aktualu, nes pastoviai kažkur reikia nuvažiuoti. Be to, visokių priemonių reikia užimtumui, pažintinių funkcijų palaikymui, pasportavimui“, – teigė Indrė Krušinskienė, „Panemunės socialinės globos namų“ Dienos socialinės globos ir priežiūros padalinio vadovė.

„Kiek žinau pakeitė, ką reikėjo, ir generatorių remontavo. Meistrai pasidžiaugė, kad mūsų mašinų stovis gana geras, prižiūrėtos. O dar svarbiausia – pasisiūlė senyvo amžiaus žmonėms ir dienos centro lankytojams surengti ekskursiją į Klaipėdos Delfinariumą. Labai mums gera dovana, nes nuvažiuoti ir pamatyti – brangu, o jei tu vienišas, tokia ekskursija būtų prabanga“, – sakė Ilona Kimantavičienė, „Kartų namų“ direktorė.

Senelių namų automobilių remontas – tai tik bendradarbiavimo pradžia. Dar viena įmonės dovana senjorams – kelionė į Klaipėdos Delfinariumą. Gruodžio 19 d., į Delfinariumą vyks trys dešimtys kauniečių senelių.