„MANN-FILTER” produktų tvarumas

  • Sintetinio pluošto ne austo audinio gamybos įranga leidžia padidinti medžiagų ir proceso energijos efektyvumą;
  • „MANN-FILTER” oro filtruose – perdirbtas plastikas;
  • „MANN-FILTER” pakuotėse – perdirbti pluoštai;
  • „Forest Stewardship Council®“ sertifikuota gamybos vieta tvariai miškininkystei.

Filtravimo ekspertas, kompanija „MAN+HUMMEL“ su aukščiausios klasės prekės ženklu „MANN-FILTER“ gamina filtrus ir pakuotes užtikrinant švarų mobilumą bei tausojant išteklius.

SINTETINIO PLUOŠTO NE AUSTO AUDINIO GAMYBOS ĮRANGA LEIDŽIA PADIDINTI MEDŽIAGŲ IR PROCESO ENERGIJOS EFEKTYVUMĄ.

„MANN-FILTER“ Vokietijoje, Marklkofen miestelyje sintetinių filtruojančių terpių gamybai naudoja vienintelę pasaulyje sintetinio pluošto ne austo audinio gamybos įrangą, kuri tausoja gamtos išteklius. Siekiant sutvirtinti terminį ne austą audinį, novatoriška gamybos technologija derinama su integruotomis krosnimis ir tai yra visiška naujovė lyginant su iki šiol naudotais metodais, pvz., „Meltblown“ technologija. Lyginant su dabartiniais gamybos būdais, naudojant naująją gamybos technologiją, kasmet galima sutaupyti iki 70 procentų būtinos proceso energijos. Tai reiškia, kad CO2 sumažėja daugiau nei 4 000 tonų per metus.

Greta sintetinio pluošto ne austo audinio gamybos įrangos taip pat yra sumontuota perdirbimo įranga. Čia gamy bos metu patenkančios kraštinės nuopjovos ir brokuoti ritiniai vėl perdirbami į granules ir iš naujo panaudojami procese. Tokiu būdu įrenginys dirba beveik be atliekų ir ypač tvariai.

„MANN-FILTER” ORO fiLTRAI – IŠ PERDIRBTO PLASTIKO

Kitą svarbų indėlį, siekiant panaudoti išteklius tausojant aplinką, atlieka „MANN-FILTER” oro filtrai, pagaminti iš perdirbto plastiko. Viename „C 24 005“ filtruojančiosios terpės kvadratiniame metre yra perdirbto plastiko iš maždaug dviejų 1,5 litro talpos PET butelių. Taigi dėl didelio purvo sugeriamumo oro filtrui užtenka tik 30 procentų filtruojančiosios terpės paviršiaus, lyginant su klasikiniais oro filtrais su filtruojančiąja terpe iš celiuliozės. Šiuo metu yra ruošiami kiti filtrai su inovatyvia terpe ir jie bus greitai prieinami.

„MANN-FILTER” PAKUOTĖS – IŠ PERDIRBTŲ PLUOŠTŲ

Pasaulinis filtravimo ekspertas teikia pirmenybę tvarumui gaminant „MANN-FILTER“ pakuotes, kuomet panaudojama nuo 80 iki 95 procentų perdirbamo pluošto. Europos rinkai tiekiama daugiau nei 4 800 filtruojanciuju elementu, skirtu daugiau nei 48 000 transporto priemoniu ir mašinu, tarp kuriu – 12 000 lengvuju automobiliu ir transportavimo priemoniu, daugiau nei 9 100 krovininiu automobiliu ir autobusu, beveik 1 000 motociklu, taip pat 25 500 panaudojimo atveju ne keliuose naudojamose transporto priemonese ir pramoneje.

FSC® SERTIfiKUOTA GAMYBOS VIETA TVARIAI MIŠKININKYSTEI

Oro filtrams naudodama aplinką tausojančias medžiagas, „MANN+HUMMEL” jau daug metų rūpinasi tvaria miškininkyste. Be techninių specifikacijų įgyvendinimo įmonei svarbu veikti tvariai ir nekenkiant aplinkai. Tam, kad galėtų gaminti produktus, turinčius medienos iš sertifikuotų šaltinių, „MANN+HUMMEL” gamybos vietą Saragosoje pavedė sertifikuoti pagal „Forest Stewardship Council®“ (FSC) direktyvas.

CO2 sumažinimas Panaudojusi šiuolaikines apšvietimo priemones (šviesos diodus) ir išmanųjį apšvietimo valdymą, keisdama kompresorius ir taikydama kitas priemones, „MANN+HUMMEL” galėjo 2018 metais sumažinti emisijas iki 3 300 tonų CO2. Visos šios priemonės skirtos nuolat gerinti „MANN+HUMMEL” CO2 balansą ir visus vertės kūrimo grandinės aspektus, taip pat rūpintis atsakingu gamtos žaliavų naudojimu.