MANN-FILTER automobilių filtrai

mann-filter

ŠVARUS ORAS AUTOMOBILYJE:

Apsauga nuo kietųjų dalelių, azoto oksidų ir alergenų naudojant „MANN-FILTER“ automobilio salono oro filtrus.

Laiku pakeisti automobilio salono oro filtrus ypač svarbu pavasarį, nes šiuo laikotarpiu prasideda itin gausus žiedadulkių sezonas. Globalus filtravimo specialistas „MANN+HUMMEL“, įsikūręs Liudvigsburge, Vokietijoje, siūlo efektyvią apsaugą prieš alergenus, kenksmingas dujas ir kietąsias daleles naudojant „MANN-FILTER FreciusPlus“ automobilio salono oro filtrus.

Transporto priemonės ventiliacijos sistema įtraukia didelį kiekį oro iš aplinkos į keleivių sėdimas vietas. Kiekvieną valandą šimtai tūkstančių litrų tokio užteršto oro iš aplinkos per transporto priemonės ventiliacijos sistemą prasiskverbia į salono vidų. Toks oras kartu su savimi atneša ne tik alergenus, bet ir kietąsias daleles, azoto oksidus ir kitas kenksmingas dujas, kurios kelia grėsmę automobilio keleiviams. Vadinasi, oras transporto priemonės viduje yra daug labiau užterštas nei oras, esantis aplinkoje. Tokiu būdu kruopštus išorės oro apvalymas, naudojant automobilio salono oro filtrą, yra labai svarbus dalykas, ypač vaikams ar tiems, kurie dažnai vairuoja, kenčia nuo alergijų. Vis dėlto salono oro filtras įvykdys savo kruopščią švarinimo užduotį tik tada, kai jis bus pakeistas remiantis paslaugų tiekėjo nustatytu grafiku.

Originalus „MANN-FILTER“ automobilio salono oro filtras iš išorės apvalo orą nuo dalelių ir kenksmingų dujų. „MANN-FILTER FreciousPlus“ beveik visiškai išfiltruoja kietąsias daleles, kurios yra 2,5 mikrometrų aerodinaminio skersmens. Pavyzdžiui, minėtosios dalelės yra 30-40 kartų mažesnės už žmogaus plauko storį. Jos paskatina padangų nusitrynimą ir diskų trintį. Šios momentinės dalelės gali prasiskverbti giliai į plaučius. Itin plonos dalelės per plaučių alveoles gali patekti į kraujotaką ir sukelti kvėpavimo takų ligas ar vėžį.

„FreciousPlus“ automobilio salono filtras adsorbuoja nemalonius kvapus ir nuodingas dujas, tokias kaip azoto oksidai ir ozonas. Jis sumažina azoto oksido koncentraciją transporto priemonės viduje.

Biofunkcinis ir antimikrobinis „FreciousPlus“ sluoksnis „sugauna“ alergenus, kuriuos sukelia žiedadulkės, taip pat stabdo bakterijų ir grybų augimą.

Siūlydama virš 100 originalių „FreciousPlus“ automobilio salono oro filtrų tipų, „MANN-FILTER“ apima beveik 70 procentų Europos lengvųjų automobilių ir transporto priemonių parko.

Nuo pirmo iki paskutinio kilometro.
MANN-FILTER – pritaikyta ir skirta antrinei automobilių rinkai.

MANN-FILTER – tai aukščiausios klasės filtrų prekinis ženklas automobilių antrinėje rinkoje, kuris siūlo inovatyvų sprendimą naujiems ir iššūkį keliantiems filtravimo reikalavimams.

Pavyzdžiui, patentuotas ir daugelį apdovanojimų laimėjęs salono oro filtras „FreciousPlus“ užtikrina optimalią automobilio apsaugą nuo kenksmingų teršalų, kietųjų dalelių, azoto oksidų, alergenų ir pelėsių. Be to, džiugina tai, kad „Originalūs MANN-FILTER“ produktai yra naudojami kaip originali įranga naujuose automobiliuose ir yra pardavinėjami geltonai žaliose pakuotėse nepriklausomoje automobilių antrinėje rinkoje. Visada rinkitės „Originalų MANN-FILTER“, pasižymintį 100 proc. OE kokybe!

MANN-FILTER – Perfect parts. Perfect Service.
www.mann-filter.com