KURIĄ „BOSCH“ SALONO FILTRŲ TECHNOLOGIJĄ PASIRINKTI?

Kurios technologijos naudojamos kaip originali įranga?

Per pastaruosius kelerius metus salono filtrai su aktyviąja anglimi buvo vis dažniau naudojami kaip originali įranga, o vėliau užėmė savo vietą ir antrinėje automobilių rinkoje. Dėka efektyvaus nemalonių kvapų sulaikymo, milijonai vairuotojų savo automobiliuose galėjo pasijausti patogiau.

Šiandien matome, kad naujos kartos salono filtrai tampa dar efektyvesni: antialerginiai salono filtrai, kurie yra puikus sprendimas žmonėms kenčiantiems nuo įvairių alergijų. Antialerginis sluoksnis nuolat atskiria alergenus ir sulaiko juos tinklelyje (molekuliniu lygiu) bei paverčia juos visiškai nepavojingais.

Dėka filtrų efektyvumo, itin smulkiame mikropluošto sluoksnyje sustabdoma beveik 100% smulkių dulkių dalelių (dalelių dydis iki <2.5μm), taip pat suodžių ir žiedadulkių, o aktyviosios anglies sluoksnyje patikimai neutralizuojamos kenksmingos ir nemaloniai kvepiančios dujos. Vis daugiau ir daugiau automobilių gamintojų į automobilius montuoja antialerginius salono filtrus, pvz. Audi A3, TT, Q2 ir Q3 modeliuose šiuos filtrus naudoja nuo 2016 m birželio mėn.

Dėl detalių kokybės strategijos bei plataus antialerginių „FILTER+“ filtrų asortimento,  „Bosch“ siūlo puikią alternatyvą originaliai įrangai už priimtiną kainą.