KODĖL SALONO FILTRAI YRA VERSLO GALIMYBĖ REMONTO DIRBTUVĖMS?

Būdamas patikimu verslo partneriu, „Bosch“ atidžiai studijuoja rinkos tendencijas tam, kad padėtų profesionalams pasiekti papildomą apyvartą. „Bosch“ nustatė tris pagrindines galimybes, padedančias plėtoti salono filtrų verslą: panaudojimo galimybės, rinkos raida ir sąmoningumas sveikatos atžvilgiu.

  • Panaudojimo galimybės – 65% visų Europos automobilių eksploatuojami su nusidėvėjusiu salono filtru. Tokio tipo filtras turėtų būti keičiamas kas 15 000 km arba kartą per metus. Vadovavimasis šia kasmetinio filtro keitimo rekomendacija – reali verslo galimybė jums.
  • Rinkos raida – Ar patikrinate kiekvieno, jūsų remonto dirbtuvėse esančio, automobilio salono filtrą ir pakeičiate jį, jei tai reikalinga? Taip elgdamiesi galite kompensuoti dėl automobilių parko ir technologinių pokyčių sumažėjusią lengvųjų automobilių kuro filtrų paklausą. Tai reiškia, kad savo remonto dirbtuvėse ir toliau galėsite pasikliauti filtrų verslu.
  • Sąmoningumas sveikatos atžvilgiu – Padidėjęs sąmoningumas sveikatos atžvilgiu ir vairuotojų supratingumas bei įsigilinimas į tokias temas kaip smulkios dalelės ir alergijos dar labiau pabrėžia salono filtrų svarbą.