EOLTAS kviečia Inteliam atlikti verslo ir tvarumo įvertinimą

Inteliam kompanija, vykdanti veiklą Vokietijoje ir Prancūzijoje, plečia aptarnavimą į Baltijos šalis, pradedant Lietuvos įmone Eoltas, vykdančia veiklą automobilių dalių prekybos sektoriuje nuo 1993 metų.

Eoltas, NEXUS Baltic narys, yra pirmoji kompanija regione, kurią įvertino Inteliam. Įmonės „Eoltas“ vadovai, remdamiesi ilgametėmis žiniomis ir patirtimi supranta, kad standartizuotas įvertinimas leis kompanijai stiprinti pozicijas veiklos sektoriuje. Inteliam reitingas indikuoja įmonės pozicijas. Taip pat teikia rekomendacijas dėl veiklos tobulinimo tam, kad stiprinti lyderio pozicijas regione ir didinti pasaulinių gamintojų pasitikėjimą. Inteliam pateikė įmonei „Eoltas“ skirtą lyginamąją analizę ir įžvalgas, padedančias apibrėžti konkretų veiksmų planą ir įsipareigojimus.

Inteliam tikslas – ilgalaikis pelningumas ir tvarus įmonės augimas, paremtas standartizuota lyginamąja metodologija keturiose pagrindinės srityse: tvarumas, korporatyviniai procesai, verslo ekspertizė ir finansai. Inteliam sertifikavimo ir reitingavimo teikiamos naudos įmonei – skaidrumas, tobulėjimas ir diferencijacija. Kaip nepriklausomas ir tarptautinis sertifikavimo subjektas, Inteliam jau yra įvertinę 20 antrinėje rinkoje veikiančių kompanijų Europoje, Pietų Amerikoje ir Afrikoje.

Marijus Montvilas, vykdantysis „Eoltas“ direktorius:  „Inteliam vertinimas padėjo man identifikuoti galimus veiksmus ir iniciatyvas, kurias norėčiau integruoti kompanijoje. Visada galvojau, jog tam, kad išliktume konkurencingi, privalome kelti sau iššūkius. Dėl šios priežasties dirbu su Inteliam.“

Antoine Soulier, vienas iš Inteliam įkūrėjų: „Inteliam veiklos modelio vizija ir tikslas – pedėti antrinėje automobilių rinkoje lyderiaujančioms įmonėms augti ir remiantis rinkos analize imtis veiksmų, leidžiančių judėti į priekį ir tobulinti procesus. Esame pasiruošę nedelsiant imtis veiksmų bendradarbiaujant su įmonėmis, kurios mumis pasitiki. Įmonei „Eoltas“ geriausia dar prieš akis.“

Apie „Eoltas“:

EOLTAS yra lietuviško kapitalo, kasmet auganti įmonė, dirbanti automobilių dalių prekybos sektoriuje nuo 1993 metų, teikianti savo paslaugas atsakingiems vairuotojams Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Europoje. Fizinės parduotuvės ir internetinė prekybos platforma gali pasiūlyti skirtingus apsipirkimo būdus, kurie leidžia pasiekti pagrindinį „Eoltas“ tikslą – užtikrinti, kad pirkėjas rastų visus reikiamus gaminius atsakingai automobilių priežiūrai ir remontui.

Apie „Inteliam:

INTELIAM specializuojasi verslo ir tvarumo reitingavimo, konsultavimo ir sprendimų priėmimo, skirtų pasauliniam antriniam automobilių sektoriui, srityje. Įmonė, remiama tiekėjų ir distributorių, buvo įkurta 2020 metais su tikslu didinti patikimumą rinkoje. Inteliam šiuo metu atlieka įmonių vertinimus daugiau nei dešimtyje pasaulio šalių. Pagrindinė kompanijos būstinė įsikūrusi Lione, Prancūzijoje.