EGT – PLATUS PATIKIMŲ STABDŽIŲ SISTEMOS AUTODETALIŲ ASORTIMENTAS

Ne tik profesionalūs automobilių remonto meistrai, bet ir paprasti automobilių savininkai vis dažniau ieško tokių detalių gamintojų, kurie sugeba pasiūlyti platų produktų asortimentą, kad remontuojant automobilį būtų galima sumontuoti vieno prekės ženklo atsargines detales . Tai sukuria pasitikėjimo jausmą tiek automobilio savininkui, tiek ir pačiam meistrui. Iš kitos pusės – tai nėra vien pasitikėjimas, tuo pačiu tai ir suderintų atskirų komponentų geresnis sąveikavimas ir ilgesnis tarnavimo laikas. Vienas iš pagrindinių EGT prekės ženklo tikslų – tai kokybės užtikrinimas. Nuolat tobuliname ne tik produktus, produktų grupes, bet ir atskiras automobilio sistemas, tokias kaip automobilio stabdžių sistema. EGT prekės ženklas visada akcentuoja ir didžiuojasi savo tiekiamų stabdžių sistemos komponentų kokybe ir šiuo metu mes pagaliau galime pasidžiaugti, jog vieną pagrindinių automobilių sistemų pilnai aprėpiame.

Šiuo metu EGT gali pasiūlyti šiuos pagrindinius stabdžių sistemos komponentus:

  • Stabdžių diskai padengti antikorozine GEOMET® medžiaga;
  • Stabdžių trinkelės. Net trijų skirtingų mišinių tipų, parinktų pagal skirtingus vairavimo stilius ir poreikius;
  • Stabdžių apkabos, kurios yra naujos, o ne restauruotos;
  • Stabdžių šlangutės;
  • Rankinio stabdžio trosai;
  • ABS sistemos davikliai;
  • Ir mūsų NAUJIENA – stabdžių disko apsauginės skardos.

 

Stabdžių diskai – populiariausias EGT prekės ženklo asortimento produktas. 2019 metais buvo pristatyti liaudiškai „dažytais“ vadinami, antikorozine medžiaga GEOMET® dengti diskai. Jų populiarumas tik dar labiau išaugo. Klientai labai greitai įvertino tai, kad šie produktai prisideda prie geresnio automobilio estetinio vaizdo, nes pro lengvojo lydinio ratlankius gerai matomas sidabro spalvos diskas, o ne įprastas, rūdimis pasidengęs diskas. Taip pat klientai atkreipė dėmesį ir į kitas šios medžiagos savybes, pvz., padidėjusį stabdžių diskų ilgaamžiškumą.

EGT – PLATUS PATIKIMŲ STABDŽIŲ SISTEMOS AUTODETALIŲ ASORTIMENTAS

Kitas, vienas pagrindinių stabdžių sistemos komponentų, – stabdžių trinkelės. EGT siulo net triju skirtingu mišiniu tipu stabdžiu trinkeles. Standartines, skirtas ekonomiškam vairavimo stiliui ir mažesnio turio variklius turintiems automobiliams. Premium, skirtas daug kilometru greitkeliuose nuvažiuojantiems automobiliams ir Ceramic – ekstremalų vairavimo stilių mėgstantiems vairuotojams, kuomet reikalingas ypač tikslus stabdžių trinkelių darbas. Taip pat verta paminėti, EGT prekės ženklas yra vienintelis prekės ženklas Baltijos šalyse, atliekantis savo stabdžių trinkelių testus sertifikuotose laboratorijose, taip siekiant išlaikyti ir didinti prekių kokybę.

Stabdžių apkabos arba liaudiškai vadinamieji „suportai“ buvo dar vienas 2019 metų asortimento papildymo hitas, kuris labai greitai išpopuliarėjo dėl produkto savybių. EGT Suportai nėra restauruoti, jie visada nauji, tiekiami tiesiai iš sertifikuotų gamyklų. Dar viena pridėtinė vertė klientui – jokių rūpesčių su užstatų grąžinimu, ko negalima pasakyti apie kai kuriuos kitus gerai rinkoje žinomus prekės ženklus.

Stabdžių šlangutės, trosai ir ABS davikliai per ilgą laiką užsitarnavo klientų pasitikėjimą ir populiarumą ir yra neatsiejamas produktas kiekvienam meistrui, siekiančiam suremontuoti automobilio stabdžių sistemą, o ne tik pakeisti stabdžių trinkeles ar diskus. Sertifikuoti produktai leidžia EGT prekės ženklui rinkai tiekti tik ypač aukštos kokybės ir ilgai tarnaujančius produktus.

Jau 2020 metų pabaigoje rinkai pristatytos stabdžių diskų apsauginės skardos, kurios pilnai užbaigia stabdžių sistemos komponentų aprėptį ir vientisumą. Šios detalės gaminamos tik pagal originalių gamyklose sumontuojamų detalių techninius reikalavimus ir pateikiamos rinkai tokios, kokias rasite dar neseniai salonuose eksponuotuose automobiliuose.

Apsauginės skardos, kaip ir diskai, nėra „dažytos“, o pagamintos ir padengtos būtent tokiomis medžiagomis, kokios priklauso originaliai detalei. Ar tai būtų cinkuota skarda, ar dažyta skarda, ar tiesiog paprasta skarda.

Nepaisant rinkose tvyrančių neaiškumo nuojautų dėl pasaulinės pandemijos, brangstančių žaliavų ir transporto sektoriaus keblumų, EGT prekės ženklas nenustoja laikytis savo vertybių ir siekti tikslų kurti tik kokybiškus ir patikimus produktus, kuriais pasitiki ir renkasi mūsų klientai bei verslo partneriai.

Ieškokite ir išbandykite EGT prekės ženklo stabdžių sistemos produktus EOLTAS arba partnerių parduotuvėse.

EGT. Generating Trust. Part by Part.