ContiTech diržams ir kitiems produktams – 5 metų garantija

ContiTech produktai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, gaminami naudojant moderniausius gamybos būdus bei medžiagas. Mes esame originalios produkcijos gamintojai, kuriuos renkasi daugelis automobilių gamintojų ir esam sertifikuoti pagal ISO 9001:2008, ISO/TS 16949:2009, ISO 50001:2011 ir ISO 14001 standartus.

Neabejodami savo produkcijos kokybe, garantuojame, kad ContiTech Power Transmission Group produktai iš Automotive Aftermarket produktų (diržai, įtempimo guoliai, vandens pompos ir t.t.) asortimento skirto lengviesiems automobiliams, defektų neturi, remiantis dabartiniais techniniais standartais.

Garantija taikoma tik šalyse dalyvėse* veiklą vykdantiems automobilių servisams. Garantijos laikas – 5 metai nuo gaminio įmontavimo datos. Iš nekokybiškų medžiagų arba nekokybiškai pagamintas ContiTech produktas bus pataisytas arba pakeistas. Dėl garantijos kreipkitės į pardavėją, iš kurio pirkote produktą. Jam turi būti pateikiami ir atitinkami prekės įsigijimą bei įmontavimo datą patvirtinantys dokumentai.

Dėl garantinio aptarnavimo autoservisas gali kreiptis tik tuomet, jei yra užsiregistravęs mūsų interneto svetainėje www.contitech.de/aam ir patvirtinęs, kad jam yra suprantamos prekių kokybės garantijos sąlygos. Garantija taikoma tik tiems produktams, kurie buvo įmontuoti po to, kai automobilių servisas užsiregistravo mūsų svetainėje. Užsiregistruodamas svetainėje, garantijos gavėjas patvirtina savo sutikimą dėl jo duomenų naudojimo mūsų įmonės vidinio vertinimo tikslams bei sutinka nurodytu el. pašto adresu gauti ContiTech naujienlaiškius. Pateiktus duomenis galima bet kada panaikinti, tačiau panaikinus duomenis automatiškai netenkama ir teisių į garantiją.

Produktą gali įmontuoti tik kvalifikuoti specialistai (automobilių serviso specialistai). Garantija netaikoma, jei produktai buvo netinkamai įmontuoti arba jais buvo netinkamai naudojamasi, arba nebuvo laikomasi automobilių gamintojo nurodymų (pvz., keitimo intervalų, taisymo ir priežiūros nurodymų). Garantija netaikoma, jei produktas nusidėvėjo naudojant jį normaliomis sąlygomis, sugedo dėl išorinio poveikio (svetimkūniai, patekę skysčiai ir pan.) arba naudojant ne pagal paskirtį, netinkamai eksploatuojant (pvz., konfigūracijos, išvaizdos keitimas, siekiant pagerinti technines charakteristikas, automobilių lenktynės).

Nepriklausomai nuo šių papildomai suteikiamų gamintojo garantijų, neribotai taikomos ir įstatymo suteiktos garantinės teisės. Šią garantiją reglamentuoja Vokietijos Federacinės Respublikos teisė, išskyrus tarptautinės privatinės teisės ir Jungtinių Tautų konvencijos dėl tarptautinio prekių pirkimo-pardavimo sutarčių normas.

*47 Europos valstybės, valstybę galima pasirinkti pildant registracijos formą
Rolf Sudmann
Vykdantysis viceprezidentas
Independent Automotive Aftermarket