CONTINENTAL: stiprus prekinis ženklas antrinėje rinkoje

continental

CONTINENTAL: STIPRUS PREKĖS ŽENKLAS ANTRINĖJE RINKOJE.

Rolfas Sudmann’as, „Power Transmission Group“ antrinės automobilių rinkos vadovas, pristatinėja naująją pakuotę.

Rolf Sudmann, Head of Automotive Aftermarket Power Transmission Group, presents the new packaging.

Greitai besikeičiančioje antrinėje rinkoje „Continental“ svarbu įsiklausyti į specialius platintojų ir dirbtuvių reikalavimus. Kad tai būtų pasiekta, visi korporacijos verslo vienetai, veikiantys antrinėje rinkoje, apjungs savo gebėjimus ir funkcionuos drauge. Vadinasi, nuo dabar „ContiTech Power Transmission Group“ klientams produktai bus platinami prekės ženklo „Continental“ vardu.

Kadangi rinkos aplinka tampa vis labiau kompleksiška, įmonėms ir dirbtuvėms reikia stipraus partnerio šalia. „Kaip plataus masto Originalios įrangos gamintojas, „Continental“ ir yra toks partneris. Prekės ženklui pelnyti reputaciją visame pasaulyje padėjo kokybė ir patikimos paslaugos. Perėjimas prie „Continental“ yra mūsų nuolatinės strategijos plėsti antrinės automobilių rinkos pasiūlą dalis, kurią reprezentuos šis stiprus prekės ženklas. Tai bus naudinga mūsų klientams“, – teigia Rolfas Sudmann’as, „ContiTech Power Transmission Group“ antrinės rinkos operacijų vadovas.

Ne tik „ContiTech“ antrinė rinka dėl savo produktų keičiasi į „Continental“, tokie pokyčiai neaplenkia ir Originalios įrangos srities. „Mūsų klientai gauna visapusį produkto paketą, pasižymintį aukščiausia kokybe. į savo antrinės rinkos produktus įtraukiame viską, ką išmokome bendradarbiaudami su transporto priemonių gamintojais.“, – sako Sudmann’as. Suvienodinta rinka tik dar labiau pabrėš šį įvertinimą ir užtikrins dar didesnį aiškumą lentynose. Klientai taip pat mėgausis didesne nauda, susijusia su mūsų paslaugų pasiūla.

„Perėjimas prie suvienodinto produkto įvaizdžio pasauliniu lygmeniu dar labiau sustiprins mūsų prekės ženklą „Continental“ ir suteiks aukšto lygio pripažinimą visoje tiekimo grandinėje. Taip pat tai padarys teigiamąįtaką mūsų platinimo partnerių pardavimams“, – sako Christian’as Pfiz’as, „ContiTech PowerTransmission Group“ Rinkodaros apskaitos asociacijos, Rinkodaros paslaugų vadovas. Prekės ženklo pasikeitimas bus atviras klientams – planuojamas laipsniškas perėjimas. „Mes numanome, kad pereinamasis laikotarpis užtruks metus. Šiuo laikotarpiu pardavinėsime produktus tiek senose, tiek naujose pakuotėse“, – teigia Pfiz’as.

Naujas prekės ženklo suvienodinimas padės „ContiTech“ augti. Sudmann’as pabrėžia: „Nors prekės ženklas „ContiTech“ yra gerai žinomas Europoje, „Continental „yra stipresnis Azijoje, JAV ir Pietų Amerikoje. Per kelis ateinančius metus būtent čia ir siekiama gerokai išplėsti savo rinkos dalis.“ Visi rodikliai rodo augimą.