Automobilių aptarnavimo centras Klaipėdoje

autoservisas-klaipedos-eoltas

„Klaipėdos Eoltas“ – tikras atradimas priekabiausiems ir savo automobilį tausojantiems vairuotojams: automobilių aptarnavimo centre dirbantis 15 profesionalų kolektyvas diagnozuoja ir remontuoja įvairių markių mikroautobusus ir lengvuosius automobilius.

Bendrovėje sumontuota moderniausia įranga. Ji garantuoja patikimą remonto kokybę ir apsaugo vairuotojus nuo netikėtumų kelyje.

Viename pastate veikiančioje automobilių atsarginių dalių ir įvairių aksesuarų parduotuvėje – tikras automobilininko lobynas: nesiblaškant po miestą čia galima gauti reikalingų prekių, o pardavėjai visada pasirengę konsultuoti.

Darbai atliekami pagal LST 1438:2016 standartą.

Techninės priežiūros ir remonto darbams suteikiama 1 mėnesio garantija.

Autocentro pateiktoms detalėms suteikiama 6-24 mėnesių gamintojo garantija.

Atliekamos paslaugos

Automobilio kompiuterinė diagnostika

Nei vienas automobilis nėra apsaugotas nuo periodiškai atsirandančių gedimų. Elektroninių sistemų sutrikimas – tai vienas iš dažniausiai pasitaikančių gedimų. Mūsų autoserviso specialistai, su specialia įranga, pasijungę prie elektros valdymo sistemų, nustato kuriame automobilio mazge yra gedimas.

Tepalų ir visų filtrų keitimas

Labai svarbu variklio alyvą keisti laiku, kad automobilio variklis tarnautų ilgai ir nepriekaištingai. EOLTO servise, variklio alyva yra parenkama pagal automobilio gamintojo nurodymus (keičiant tepalus, būtinai keičiamas ir tepalo filtras). Filtro ar jo korpuso atsukimui ir užsukimui naudojami spec. įrankiai. Panaudota alyva išleidžiama išsukus tepalo išleidimo varžtą. Užveržiant varžtą, visada naudojame naujas tarpines. Po to, į variklį yra supilama alyva, užklijuojamas / pakabinamas tepalų keitimo lipdukas bei atliekama serviso intervalo korekcija prietaisų skydelyje.

Paskirstymo diržų ir grandinių keitimas

Dauguma automobilių gamintojų paskirstymo diržą rekomenduoja keisti intervale nuo 80.000 tūkstančių iki 100.000 tūkstančių kilometrų. EOLTO servisas rekomenduoja nelaukti iki šios ribos ir pasikeisti paskirstymo diržą šiek tiek anksčiau, kadangi automobiliui stovint pvz. kamštyje ar šildant, variklis sukasi ir paskirstymo diržas dyla. Atliekant šį darbą mūsų servise, visada naudojame spec. įrankius skirstymo žymės nustatymui. Keičiant diržą, keičiami ir visi su juo susiję guoliai, įtempėjai bei vandens siurblys. Atlikus šiuos darbus dažniausiai variklio skyriuje paliekama žymė, kurioje įrašoma data bei kilometražas.

Keičiami šarnyrai, guminės įvorės, sailentblokai, vairo ir stabilizatoriaus traukės

Keičiant sailentblokus, dažniausiai yra išmontuojama pakabos svirtis ar kitas pakabos elementas, kuriame yra sumontuotas sailenblokas. Po to, yra naudajamas hidraulinis presas, kad išpresuoti seną detalę. Įpresuojant naują sailenbloką, svirtis sutepama tepalu tam, kad būtų lengviau įpresuoti. Yra atvejų, kai sailentblokai ar šarnyrai liaudiškai tariant keičiami “ant vietos”, t.y. neišmontuojant pakabos svirties. Tokiu atveju, naudojami rankiniai hidrauliniai presai. Labai svarbus momentas – sailentbloko užveržimas. Užveržinėjant svarbu sutepti varžtus ir užveržiį sailentbloką tik esant nuleistam automobiliui t.y. ratams būnant „darbinėje padetyje”.

Amortizatorių, spyruoklių ir atraminių guolių pakeitimas

Amortizatorius – tai bene svarbiausias pakabos elementas, kuris užtikrina važiavimo komfortą ir saugumą. Netvarkingi amortizatoriai tiesiogiai įtakoja automobilio stabdymo kelią, taip pat gerokai patrumpina kitų pakabos detalių gyvavimo trukmę. EOLTO autoservise amortizaotrių būklė yra tikrinama specialiu kompiuteriniu stendu. Keičiant amortizatorius laikomės gamintojų nustatytų montavimo instrukcijų. Montuojant naujus amortizatorius rekomenduojame pakeisti ir apsaugines, smūgines bei atramines gumas tam, kad prailginti amortizatoriaus tarnavimo laiką.

Granatų ir pusašių keitimas

Važiuojant susukus vairą į vieną ar į kitą pusę, girdėti traškėjimas – tai ženklas, kad granatai tarnauti liko neilgai. Dažniausia priežastis – suplyšusi apsauginė granatos guma. Dėl to, iš granatos išbėga tepalas, į ją papuola purvas ir viduje esantys judantys elementai pradeda strigti. Laiku pastebėjus suplyšusią apsauginę gumą, granatą galima išsaugoti. Tokiu atveju, EOLTO servise nuimama granata, spec. priemone išplaunamas purvas bei seno tepalo likutis, dedamas naujas fiksacinis žiedelis, granata sutepama specialiu tepalu, uždedama nauja granatos guma ir suveržiama naujomis sąvaržomis.

Stabdžių diskų / būgnų ir kaladėlių pakeitimas

Iš pirmo žvilgsnio stabdžių kaladėlių ir diskų keitimo procedūra atrodo paprasta, tačiau toli gražu ne viskas taip ir yra. Įmonės autoserviso meistra sukaupę nemažą patirtį šioje srityje, tad trumpai apie tai kaip yra atliekamas šis darbas EOLTO autoservise. Pirmiausia nuimamas stabdžių suportas, po to stabdžių diskas. Prieš uždedant naują stabdžių diską, stebulė yra nuvaloma / nušveičiama iki idealaus lygumo tam, kad stabdant neatsirastų mušimas per vairą arba stabdžių pedalą. Sumontavus stabdžių diską, ateina eilė stabdžių trinkelėms.Čia yra keli svarbūs momentai. Pirmiausiai yra kruopščiai išvalomas stabdžių suporto remėlis, specialiu tepalu sutepamos kreipiančiosios, patikrinamos ar nesuplyšę suporto stūmokliuko gumelės ar neaprūdijęs pats stūmokliukas ir tik tada sudedamos naujos stabdžių kaladėlės.

Stabdžių vamzdelių keitimas

Automobilių gamintojai originaliai montuoja metalinius stabdžių vamzdelius, todėl pagrindinė gedimo priežastis yra korozija. EOLTO autoservise tokie vamzdeliai yra keičiami į varinius, kurie yra ilgaamžiškesni.

Kondicionieriaus sistemos remontas / aptarnavimas

Modernia įranga atliekame kondicionieriaus sistemos pildymą. Automatinė stotelė, visų pirma, ištraukia esamą freoną, vėliau sistema yra vakuumuojama ir galiausiai užpildoma reikiamu kiekiu freono. Esant poreikiui, sistemą galime užpildyti su UV dažais tam, kad būtų lengviau surasti freono nuotėkį.

Kiti servise atliekami remonto darbai

– Lengvųjų automobilių variklių, variklių agregatų, transmisijos diagnostika ir remontas;
– Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų stabdžių sistemos diagnostika, priežiūra ir remontas;
– Lengvųjų automobilių elektrinės dalies diagnostika, priežiūra ir remontas;
– Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų pakabos diagnostika, priežiūra ir remontas;
– Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų ratų geometrijos patikra, reguliavimas;
– Lengvųjų automobilių kondicionavimo sistemų aptarnavimas;
– Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų techninė priežiūra ir remontas;
– Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų padangų montavimas, ratų balansavimas;
– Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų žibintų reguliavimas;
– Įvairūs defektaciniai aktai;
– Darbų laikai nustatomi oficialia Autodata duomenų baze.

Autoservisas darbo laikas:

I-V nuo 8.00 val. iki 18.00 val.
VI – VII – nedirbame.
*Pietų pertrauka 12-13 val.

Telefonai pasiteiravimui:

+370 688 33033
+370 614 06694
klaipeda.servisas@eoltas.lt

Adresas: Baltijos pr. 6b, Klaipėda

Palikite atsiliepimą apie mūsų paslaugas

    Gerinkime paslaugų kokybę kartu.

    Mums rūpi Jūsų nuomonė.