Autoservisas Kaune - Viskas Automobiliui

eoltas-servisas

UAB „EOLTAS“ automobilių remonto centras pradėjo savo veiklą 2006 m. sausio 9 d. Autocentrą galite rasti adresu: Kaune, Žemaičių pl. 65A (Šilainių seniūnijos teritorijoje).

Veiklos rūšys: automobilių remontas ir techninis aptarnavimas.

Veiklos pobūdis: lengvųjų automobilių ir krovininio transporto (iki 5t.) variklio, važiuoklės, automobilių elektrinės dalies diagnostika ir remontas, padangų servisas.

Papildomos paslaugos: visų tipų alyvų keitimas, fotokamerinis ratų geometrijos reguliavimas, optinis šviesų reguliavimas, kondicionierių sistemos remontas, padangų viešbutis (sandėliavimas).

Skaityti daugiau

Automobilių remonto centras – tai moderniai įrengtas, apie 1250 kv. m bendrojo ploto dviejų aukštų pastatas, susidedantis iš atskirų darbui bei poilsiui pritaikytų patalpų, centras.

Automobilių remonto centre veikia 14 hidraulinių keltuvų, ratų suvedimų stendas, važiuoklės, amortizatorių, stabdžių tikrinimo stendas, ratų montavimo, ratų balansavimo staklės, plovyklos ir valymo įranga, optinis šviesų reguliavimo stendas, kondicionierių užpildymo įrenginys, kompiuterinės diagnostikos stendas, kiti modernūs darbo įrankiai. Automobilių remonto centre įkurta 17 darbo vietų.

Visi darbuotojai turi atitinkamą išsilavinimą ir būtinus tai veiklai pažymėjimus.

Automobilių remonto centre nuolat svarstomos ir analizuojamos įvairios naujovės, įvertinamas jų teigiamas ir neigiamas poveikis centro veiklai. Autoservisas diegia pažangesnes informacines sistemas.

Atliekamos paslaugos

Automobilio kompiuterinė diagnostika

Nei vienas automobilis nėra apsaugotas nuo periodiškai atsirandančių gedimų. Elektroninių sistemų sutrikimas – tai vienas iš dažniausiai pasitaikančių gedimų. Mūsų autoserviso specialistai, su specialia įranga, pasijungę prie elektros valdymo sistemų, nustato kuriame automobilio mazge yra gedimas.

Tepalų ir visų filtrų keitimas

Labai svarbu variklio alyvą keisti laiku, kad automobilio variklis tarnautų ilgai ir nepriekaištingai. EOLTO servise, variklio alyva yra parenkama pagal automobilio gamintojo nurodymus (keičiant tepalus, būtinai keičiamas ir tepalo filtras). Filtro ar jo korpuso atsukimui ir užsukimui naudojami spec. įrankiai. Panaudota alyva išleidžiama išsukus tepalo išleidimo varžtą. Užveržiant varžtą, visada naudojame naujas tarpines. Po to, į variklį yra supilama alyva, užklijuojamas / pakabinamas tepalų keitimo lipdukas bei atliekama serviso intervalo korekcija prietaisų skydelyje.

Paskirstymo diržų ir grandinių keitimas

Dauguma automobilių gamintojų paskirstymo diržą rekomenduoja keisti intervale nuo 80.000 tūkstančių iki 100.000 tūkstančių kilometrų. EOLTO servisas rekomenduoja nelaukti iki šios ribos ir pasikeisti paskirstymo diržą šiek tiek anksčiau, kadangi automobiliui stovint pvz. kamštyje ar šildant, variklis sukasi ir paskirstymo diržas dyla. Atliekant šį darbą mūsų servise, visada naudojame spec. įrankius skirstymo žymės nustatymui. Keičiant diržą, keičiami ir visi su juo susiję guoliai, įtempėjai bei vandens siurblys. Atlikus šiuos darbus dažniausiai variklio skyriuje paliekama žymė, kurioje įrašoma data bei kilometražas.

Keičiami šarnyrai, guminės įvorės, sailentblokai, vairo ir stabilizatoriaus traukės

Keičiant sailentblokus, dažniausiai yra išmontuojama pakabos svirtis ar kitas pakabos elementas, kuriame yra sumontuotas sailenblokas. Po to, yra naudajamas hidraulinis presas, kad išpresuoti seną detalę. Įpresuojant naują sailenbloką, svirtis sutepama tepalu tam, kad būtų lengviau įpresuoti. Yra atvejų, kai sailentblokai ar šarnyrai liaudiškai tariant keičiami “ant vietos”, t.y. neišmontuojant pakabos svirties. Tokiu atveju, naudojami rankiniai hidrauliniai presai. Labai svarbus momentas – sailentbloko užveržimas. Užveržinėjant svarbu sutepti varžtus ir užveržiį sailentbloką tik esant nuleistam automobiliui t.y. ratams būnant „darbinėje padetyje”.

Amortizatorių, spyruoklių ir atraminių guolių pakeitimas

Amortizatorius – tai bene svarbiausias pakabos elementas, kuris užtikrina važiavimo komfortą ir saugumą. Netvarkingi amortizatoriai tiesiogiai įtakoja automobilio stabdymo kelią, taip pat gerokai patrumpina kitų pakabos detalių gyvavimo trukmę. EOLTO autoservise amortizaotrių būklė yra tikrinama specialiu kompiuteriniu stendu. Keičiant amortizatorius laikomės gamintojų nustatytų montavimo instrukcijų. Montuojant naujus amortizatorius rekomenduojame pakeisti ir apsaugines, smūgines bei atramines gumas tam, kad prailginti amortizatoriaus tarnavimo laiką.

Granatų ir pusašių keitimas

Važiuojant susukus vairą į vieną ar į kitą pusę, girdėti traškėjimas – tai ženklas, kad granatai tarnauti liko neilgai. Dažniausia priežastis – suplyšusi apsauginė granatos guma. Dėl to, iš granatos išbėga tepalas, į ją papuola purvas ir viduje esantys judantys elementai pradeda strigti. Laiku pastebėjus suplyšusią apsauginę gumą, granatą galima išsaugoti. Tokiu atveju, EOLTO servise nuimama granata, spec. priemone išplaunamas purvas bei seno tepalo likutis, dedamas naujas fiksacinis žiedelis, granata sutepama specialiu tepalu, uždedama nauja granatos guma ir suveržiama naujomis sąvaržomis.

Stabdžių diskų / būgnų ir kaladėlių pakeitimas

Iš pirmo žvilgsnio stabdžių kaladėlių ir diskų keitimo procedūra atrodo paprasta, tačiau toli gražu ne viskas taip ir yra. Įmonės autoserviso meistrai sukaupę nemažą patirtį šioje srityje, tad trumpai apie tai kaip yra atliekamas šis darbas EOLTO autoservise. Pirmiausia nuimamas stabdžių suportas, po to stabdžių diskas. Prieš uždedant naują stabdžių diską, stebulė yra nuvaloma / nušveičiama iki idealaus lygumo tam, kad stabdant neatsirastų mušimas per vairą arba stabdžių pedalą. Sumontavus stabdžių diską, ateina eilė stabdžių trinkelėms.Čia yra keli svarbūs momentai. Pirmiausiai yra kruopščiai išvalomas stabdžių suporto remėlis, specialiu tepalu sutepamos kreipiančiosios, patikrinamos ar nesuplyšę suporto stūmokliuko gumelės ar neaprūdijęs pats stūmokliukas ir tik tada sudedamos naujos stabdžių kaladėlės.

Stabdžių vamzdelių keitimas

Automobilių gamintojai originaliai montuoja metalinius stabdžių vamzdelius, todėl pagrindinė gedimo priežastis yra korozija. EOLTO autoservise tokie vamzdeliai yra keičiami į varinius, kurie yra ilgaamžiškesni.

Kondicionieriaus sistemos remontas / aptarnavimas

Modernia įranga atliekame kondicionieriaus sistemos pildymą. Automatinė stotelė, visų pirma, ištraukia esamą freoną, vėliau sistema yra vakuumuojama ir galiausiai užpildoma reikiamu kiekiu freono. Esant poreikiui, sistemą galime užpildyti su UV dažais tam, kad būtų lengviau surasti freono nuotėkį.

Kiti servise atliekami remonto darbai

– Paskirstymo diržo bei generatoriaus diržo, guolių ir įtempėjų keitimas
– Aušinimo siurblių keitimas
– Uždegimo ir pakaitinimo žvakių keitimas
– Keičiamos išmetimo ir įsiurbimo kolektorių tarpinės
– Variklio pagalvių keitimas
– Pakabos svirčių keitimas
– Rato guolių keitimas
– Ratų geometrijos patikrinimas ir sureguliavimas
– Stabdžių suportų pilnas restauravimas
– Rankinio stabdžio remontas
– Stabdžių skysčio keitimas
– Nuotėkio paieška ir šalinimas
– Kondicionieriaus siurblių keitimas
– Išrašome ratų ir ratų ašių išdėstymo (ratų geometrijos) pažymas techninių ekspertizių įmonei
– Išrašome automobilių defektacijos aktus

Autoservisas darbo laikas:

I-V 7.30-19.00.
VI nedirbame.
VII nedirbame.

Telefonai pasiteiravimui:

(8 37) 469 444,
+370 688 33033
servisas@eoltas.lt

Adresas: Kaunas, Žemaičių pl. 65a

Palikite atsiliepimą apie mūsų paslaugas

    Gerinkime paslaugų kokybę kartu!

    Mums rūpi Jūsų nuomonė