Servisas

eoltas-servisas

Bendra informacija apie EOLTO servisus

UAB „EOLTAS“ pagrindinė veikla – didmeninė prekyba automobilių dalimis. Didžiausiuose šalies miestuose kompanija turi savo atstovybes: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Tauragėje, Telšiuose, Rokiškyje, Šiauliuose, Utenoje. UAB „EOLTAS“ prekybos tinklą Lietuvoje sudaro parduotuvės, automobilių servisai, EOLTO prekybos centrai.

Skaityti daugiau

Servisas

Kaunas

Kaunas

UAB „EOLTAS“ automobilių remonto centras pradėjo savo veiklą 2006 m. sausio 9 d. Pagrindinės veiklos rūšys yra automobilių remontas ir techninis aptarnavimas. Taip pat auto servisas teikia tokias paslaugas kaip lengvųjų automobilių ir krovininio transporto (iki 5t.) variklio, važiuoklės, automobilių elektrinės dalies diagnostika ir remontas, padangų servisas. Automobilių remonto centre veikia 14 hidraulinių keltuvų, yra įkurta 17 darbo vietų.

Daugiai informacijos

Kaunas
Klaipėda

Klaipėda

„Klaipėdos EOLTAS“ – tikras atradimas priekabiausiems ir savo automobilį tausojantiems vairuotojams: automobilių aptarnavimo centre dirbantis 15 profesionalų kolektyvas diagnozuoja ir remontuoja įvairių markių mikroautobusus ir lengvuosius automobilius. Bendrovėje sumontuota moderniausia įranga. Ji garantuoja patikimą remonto kokybę ir apsaugo vairuotojus nuo netikėtumų kelyje.

Daugiai informacijos

Klaipėda

Palikite atsiliepimą apie mūsų paslaugas

    Gerinkime paslaugų kokybę kartu

    Mums rūpi Jūsų nuomonė