Didmeninė prekyba

Didmeninė prekyba

UAB „EOLTAS“ pagrindinė veikla – didmeninė prekyba automobilių dalimis. Didžiausiuose šalies miestuose kompanija turi savo atstovybes: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Tauragėje, Telšiuose, Rokiškyje, Šiauliuose, Utenoje. UAB „EOLTAS“ prekybos tinklą Lietuvoje sudaro parduotuvės, automobilių servisai, EOLTO prekybos centrai.

Prekių pristatymas

Dėl patogios geografinės padėties bendrovė sugeba ypač greitai pristatyti prekes į bet kurią pageidaujamą vietą Lietuvoje ir už jos ribų. Ekspeditoriai visada pasiruošę pristatyti užsakymus klientams.
Prekių pristatymas vyksta kiekvieną dieną UAB „EOLTAS“ transportu, kurjerių tarnybomis. Ypatingai skubiems užsakymams naudojamės autobusų stoties siuntų skyriaus paslaugomis. Bendrovės vadybininkai aplanko partnerius kiekvieną savaitę po kelis kartus, tai leidžia įsigilinti į aktualias regionines problemas ir jas operatyviai spręsti.

Prekių užsakymas

Pirkėjų patogumui UAB „EOLTAS“ diegia pažangias informacines sistemas, suteikiančias galimybę greitai ir tiksliai išsirinkti ir užsisakyti reikiamas prekes. Tam tikslui buvo sukurta internetinė kompiuterinė programa „Eolto Katalogas“.
Programinė įranga “Eolto Katalogas” padeda klientams operatyviai surasti norimą autodetalę, sistema yra sukurta panaudojant šiuolaikines internetines technologijas. Kitaip tariant, “Eolto Katalogas” yra elektroninis katalogas, kuris gali būti naudojamas ir kaip paieškos sistema, ir kaip kainininkas. Tai programa, leidžianti atlikti užsakymus neišeinant iš namų. Ji skirta įvairioms vartotojų grupėms, pradedant stambiais autopaslaugų teikėjais ir baigiant nedideliais mažmeninės prekybos atstovais.
Kuriant “Eolto Katalogą” kruopščiai buvo analizuojamas jo poreikis šiuolaikinei auditorijai. Buvo analizuojami klientų norai ir pastebėjimai. Sukurtoje programoje pirkėjai greitai ir patogiai išsirinks reikiamas prekes iš gausaus daugiau nei 100000 prekių artiklulų asortimento. Taip pat kataloge yra detalių paveiksleliai ir detali informacija apie prekę. Šie duomenys atnaujinami pastoviai, todėl pirkėjai mato pačią naujausią infomaciją apie bendrovę, vykdomas akcijas ir parduodamą asortimentą.

UAB „EOLTAS“ – daugiau kaip 80-ies didžiausių automobilių dalių gamintojų oficialus atstovas Lietuvoje. Kompanija specializuojasi variklio ir važiuoklės atsarginių dalių prekyboje.